Artiest
- Aad van der Hoeven
- Aad Zoutendijk
- Aart Bergwerff
- Ab Weegenaar
- Addie de Jong
- Adriaan C. Schuurman
- Alexandre Pavloff
- Alinda Blotenburg
- Amsterdam Wind Ensemble o.l.v. Bastiaan Blomhert
- André Knevel
- André van Vliet
- Anja Engels
- Anja van der Maten
- Anja van der Maten en Yta van der Zwaag
- Anke Anderson
- Anne van den Berg
- Anne-Linde Visser
- Anneke Monsma
- Annemarie & The Pilgrims Voices
- Annika Glimmerveen
- Anton van Houten
- Arie Horst
- Arie Petersen
- Arie van der Vlist
- Arjan & Edith Post
- Arjan Breukhoven
- Arjan Huizer
- Arjan Muller
- Arjan Stroop
- Arjen Leistra
- Arthur Mahler
- Asma
- Barbera Kurmann
- Bas de Vroome
- Bas Ramselaar
- Bastiaan Blomhert
- Bastiaan van Vliet
- Ben Kramer
- Bert Elbertsen
- Bert Koelewijn
- Bert Kruis
- Bert Noteboom
- Bert Noteboom jr.
- Boudewijn Zwart
- Carina Bossenbroek
- Cees het Jonk
- Chr. Jongerenkoor Jigdaljahu
- Chr. Mannenkoor Eiland Urk
- Chr. Mannenkoor Soli Deo Gloria Urk
- Chr. Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem
- Christelijk Betuws Jongerenkoor
- Christelijk Gemengd Koor Immanuel o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Gemengd Koor Magnalia Deï uit Amersfoort o.l.v. Cees het Jonk
- Christelijk Gemengd Koor Magnalia Deï uit Amersfoort o.l.v. Evert van Dijkhuizen
- Christelijk Gemengde Zangvereniging Con Amore o.l.v. Cees Meijering
- Christelijk Gemengde Zangvereniging Jubilate Deo uit Woudenberg
- Christelijk Instrumentaal Ensemble Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan.
- Christelijk Jongerenkoor Con Amore o.l.v. Willem Arie den Hertog
- Christelijk Jongerenkoor Jigdaljahu
- Christelijk Jongerenkoor Sjalom
- Christelijk Kamper Mannenkoor D.E.V.
- Christelijk Krimpens Mannenkoor o.l.v. Hans van Blijderveen
- Christelijk Mannenensemble Con Forza uit Woerden o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Mannenkoor Con Forza uit Woerden o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Mannenkoor Soli Deo Gloria uit Urk
- Christelijk Mannenkoor Staphorst
- Christelijk Urker Visserskoor Crescendo
- Christelijk Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem
- Christelijk Zeeuws Jongerenkoor Matthánja o.l.v. Peter Wildeman
- Christelijke Zangvereniging Immanuel uit Kamerik o.l.v. Arie Loonstra
- Christian Ansink
- Christine Meijer - van der Blom
- Corine Böhmers
- Corné van der Giessen
- Csaba Erdos
- Daniëlle de Rover
- Daniëlle van Laar
- De Oosterhoutse Nachtegalen o.l.v. Tiny en Wim Schoones
- Deborah Jenner
- Delbert Bernabela
- Delta Mannen Ensemble
- Denis Fremin
- Diana de Vries
- Dirk Jan Warnaar
- Dirk Jansz. Zwart
- Dirk Luijmens
- Dirk Out
- Dub de Vries
- Duo Concerto Alankara
- Duo Concerto Elysee
- Duo van Dijk
- Elisabeth Hopman
- Elspeets Mannenkoor Con Amore o.l.v. Gerrit Knikker
- Ensemble De Koperen Munt o.l.v. Ab Weegenaar
- Ensemble Sonore
- Evert van de Veen
- Evert van Dijkhuizen
- Feike Asma
- Filiae
- Frans van Tilburg
- Gelders Mannenensemble o.l.v. Bert Notenboom
- Gemma Gielen
- Gerard de Wit
- Gerard Hafkenscheid
- Gerard Harbers
- Gerard Stremler
- Gerard van der Zijden
- Gerco Brouwer
- Gerrie Meijers
- Gerrit Christiaan de Gier
- Gerwin van der Plaats
- Gezinus Veldman
- Gitaarensemble o.l.v. Susana Opanski
- Groot Samengesteld Mannenkoor o.l.v. Rijk J. Rijkse
- Han Kapaan
- Hans Pors
- Hans Vos
- Harm Hoeve
- Harriet Overbeek
- Harry Hamer
- Hedwig Smulders
- Hendrie Westra
- Hendrik Jan van der Heiden
- Hendrik van Veen
- Henk de Graaf
- Henk Dijkhuizen
- Henk Hopman
- Henk Klop
- Henk van der Maten
- Henk Walvaart
- Henk-Jan Drost
- Henri Adema
- Henriëtte de Bat - van Maelsaeke
- Henriëtte van Maelsaeke
- Henry Groen
- Herman Drost
- Herman Krijgsman
- Herman van Vliet
- Hervormd Mannenkoor Ijsselmuiden / Grafhorst
- Hervormd Zangkoor Jubilate o.l.v. Rob Biersteker
- Hervormde Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans
- Hineni Symfonie Orkest o.l.v. Lubertus Leutscher
- Ilse van der Steen
- Ineke Bos - Strootman
- Iris van de Laar
- Jaap Eilander
- Jaap Klootwijk
- Jaap Kramer
- Jaap Kroonenburg
- Jaap Zwart
- Jaco van Houselt
- Jacob Schenk
- Jacques Marcus
- Jan J. van de Berg
- Jan Jansen
- Jan Jongepier
- Jan Lenselink
- Jan Loosman
- Jan Mulder
- Jan Peter Teeuw
- Jan Rokyta
- Jan Rouwenhorst
- Jan Stolk
- Jan van Gijn
- Jan van Westenbrugge
- Jan Willem den Hartogh
- Janco Belder
- Jaroslav Tuma
- Jerger Blanken
- Jeroen Nieuwint
- Jeugd - en Meisjeskoor De Jonge Lofstem o.l.v. Leo van Lagen
- Jeugdselectiekoor o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Jilt Jansma
- Johan Bredewout
- Johan Mourits
- Johann Th. Lemckert
- Johanneke de Wit
- John Propitius
- Jolanda den Houter
- Jolanda Visser - den Houter
- Jongerenkoor Cantilena o.l.v. Henriëtte van Maelaeke
- Jongerenkoor Chenánja o.l.v. Erik Hardeman
- Jongerenkoor Laudate Deum uit Apeldoorn o.l.v. Arie Kortleven
- Jongerenkoor Laudate Deum uit Ridderkerk o.l.v. Martin Mans
- Jongerenkoor Laudate Deum uit Ridderkerk o.l.v. Willem Arie den Hertog
- Jongerenkoor Levend Water o.l.v. Martin Mol
- Jongerenkoor Schoschannim uit Wekerom o.l.v. Wim de Graaf
- Jongerenkoor Viva Vox uit Elspeet o.l.v. Marcel van de Ketterij
- Jongerenkoor Vox Jubilans o.l.v. Marco den Toom
- Jos Jansen
- José Breunesse
- Joshua Prins
- Judith Sportel
- Jules Kirch
- Kamerkoor Camerate Musicale o.l.v. Gerard de Wit
- Kamerorkest Continuo
- Karel Bogerd
- Katwijks Jong Mannenkoor Sjir El Shaddai
- Kees Alers
- Kees Volger
- Kinder- en Tienerkoor De Herdersfluit o.l.v. Bert Koelewijn
- Kinderkoor Blijde Klanken o.l.v. Henriëtte van Maelsaeke
- Kinderkoor Comt nu met Sangh o.l.v. Henriëtte Maelsaeke
- Kinderkoor De Notenkrakertjes o.l.v. B. Notenboom jr.
- Klaas Jan Mulder
- Kleinkoor Musica Religiosa
- Lenard Verkamman
- Lennart Morée
- Leon Koppelman
- Liesbeth van der Blom
- Liselotte Rokyta
- Lydia van Mourik
- Maarten Mestrom
- Mandoline Orkest De Piektrum Melodisten o.l.v. Mien de Rover - de Vos
- Mannenensemble Cantare
- Mar Bruinzeel
- Marcel Treffers
- Marcel van de Ketterij
- Marco den Toom
- Maria den Hertog
- Mariëtte Gort
- Marjolein de Wit
- Mark Vondenhoff
- Marlies Klumpenaar
- Martin Brand
- Martin de Deugd
- Martin de Greef
- Martin Mans
- Martin Zonnenberg
- Martinus Leusink
- Matthijs Verschoor
- Matthijs Verschoor's Piano Ensemble
- Maurice van Dijk
- Meisjeskoor Asaréla o.l.v. Patrick van der Linden
- Melissa Venema
- Mihai Puscoiu
- Minne Veldman
- Monique van Zelst
- Myrthe van Hulst
- Naomi Tamura
- Nationaal Christelijk Concert Mannenkoor o.l.v. Jaap Jan Hunze
- Nederlands Strijkensemble o.l.v. Martin de Deugd
- Niels Adema
- Nobert Mattern
- Noordermannenkoor uit Rijssen o.l.v. Harm Hoeve
- Noortje van Middelkoop
- Opmeers Vocaal Ensemble
- Orkest van de Lage Landen o.l.v. Martin de Deugd
- Patrick Curfs
- Paul Hollander
- Pelgrim Brass
- Peter Besseling
- Peter Eilander
- Peter Kits
- Peter Schoon
- Peter Wildeman
- Philharmonia Amsterdam
- Philharmonisch Orkest o.l.v. Willem Stoops
- Pier de Jong
- Piet van Egmond
- Pieter Gouderjaan
- Pieter Heykoop
- Pieter Vis
- Regina Ederveen
- Reitze Smits
- Rik Hulshof
- Rineke de Wit
- Rineke de Wit, Filiae
- Rob Koertshuis
- Robert Cekov
- Robert de Jongh
- Roeland de Reuver
- Roland Hulshof
- Ron van Ommen
- Ronald de Jong
- Samengesteld kinderkoor
- Sander Donze
- Sander van Marion
- Sandra Strausa
- Sandra Zoer
- Severin van Dijk
- Soli Brass
- Soli String Orchestra
- Stadsknapenkoor Elburg o.l.v. Pieter Jan Leusink
- Stephan Koppelaar
- Strijkensemble o.l.v. Martin de Deugd
- Strijkkwintet
- Strijkkwintet o.l.v. Iris van de Laar
- Strijkkwintet o.l.v. Martin de Deugd
- The Pilgrims Voices
- Theo Griekspoor
- Thera de Zwart
- Thirza van Driel
- Tjeerd Venema
- Ton Adema
- Ton Burgering
- Tonnie Kievits
- Toon Hagen
- Trianka van de Weerd
- Trio Concerto Alankara
- Trio Les Trois Muses
- Urker Mannenkwartet
- Urker Zangers o.l.v. Jacob Schenk
- Vasile Raducu
- Veenendaals Christelijk Mannenkoor
- Victorien Sloof
- Vincent de Vries
- Vocaal ensemble Confianza
- Wilhelm Groenendijk
- Willem Arie den Hertog
- Willem Harrold Boog
- Willem Hendrik Zwart
- Willem Hülsmann
- Willem van Suijdam
- Willem van Twillert
- Willem Weijland
- Wim de Penning
- Wim Zwart
- Wouter Feenstra
- Wouter Harbers
- Wouter J. Bakker
- Yta van der Zwaag
Locatie
- Amersfoort | Sint Joriskerk
- Amsterdam | Oude Kerk
- Amsterdam | Prinsessekerk
- Bolsward | Grote of Martinikerk
- Carentan | Notre-Dame
- Delft | Nieuwe Kerk
- Den Haag | Evangelisch Lutherse kerk
- Dordrecht | Grote Kerk
- Gorinchem | Grote Kerk
- Haarlem | Grote- of Sint Bavokerk
- Hasselt | Grote- of Stephanuskerk
- Kampen | Sint Nicolaas- of Bovenkerk
- Maassluis | Grote Kerk
- Oudewater | Grote- of Sint-Michaëlskerk
- Rotterdam | Gereformeerde Kerk
- Tiel | Grote- of Sint Maartenskerk
- Utrecht | Domkerk
- Zutphen | Grote- of Sint Walburgiskerk
- Sorteren op:
- Recent verschenen
- |
- Prijs
- |
- Meest verkocht
Kinderconcert - Deel 1
De mooiste kinderliedjes | Noortje van Middelkoop - panfluit | Martin Mans - orgel.
CD |
1499472
Al slaat de zee - Deel 4
Dub de Vries - orgel | Arie Horst - piano/synthesizer | Anja van der Maten - hobo | Liselotte Rokyta - panfluit | Hendrie Westra - marimba | Martin de Deugd - viool | Daniëlle van Laar - dwarsfluit | Henk-Jan en Herman Drost - trompet.
CD |
1499342