Artiest
- 'Ichtus' Mannenensemble
- 't Zuiderkoor o.l.v. Bert Koelewijn
- 'Vox Jubilans' te Waddinxveen
- 1600 mannen
- A Cappellakoor Cantabile o.l.v Margreeth van Vlierden - Ofman
- Aad van der Hoeven
- Aad Zoutendijk
- Aarnoud de Groen
- Aart Bergwerff
- Aart Bijkerk
- Aart Mateboer
- Aart Matenboer
- Ab Brouwer
- Ab Weegenaar
- Ad Blonk
- Ad van Zon
- Addie de Jong
- Adriaan Bruinink
- Adriaan C. Schuurman
- Adriaan van de Werken
- Adriana ten Napel
- Adrie-Jan de Korte
- Aimee van Delden
- Albert de Borst
- Albert Jan van Dijk
- Alexandre Pavloff
- Alfred Verschuur
- Alice Baarssen
- Alinda Blotenburg
- Amsterdam Wind Ensemble o.l.v. Bastiaan Blomhert
- André de Jager
- André Heuvelman
- André Hobo
- André Knevel
- André Nieuwkoop
- André van Vliet
- Andrew Clark
- Andries Stigter
- Anja Engels
- Anja Heikamp - Kommerie
- Anja Heimensen - Schoonderwoerd
- Anja van der Maten
- Anja van der Maten en Yta van der Zwaag
- Anke Anderson
- Anke de Bruin
- Anna Majchrzak
- Anne van den Berg
- Anne-Linde Visser
- Annejaap Soldaat
- Anneke Haase
- Anneke Monsma
- Anneke Sanderman
- Anneleen Schuitemaker
- Annemarie & The Pilgrims Voices
- Annemarie Ezinga
- Annemarie Goedvolk
- Annemarie Langerak - Mons
- Annemet Lems
- Annemiek Boomsma
- Annemieke van der Zwan
- Annerisca Brussaard-Monster
- Annika Glimmerveen
- Anthony Robins
- Antoinette Lohmann
- Anton de Raad
- Anton Michel
- Anton van Houten
- Arie de Bruijn
- Arie de Haan
- Arie den Bleker
- Arie Hoek
- Arie Horst
- Arie J. Keijzer
- Arie Kortleven
- Arie Loonstra
- Arie Petersen
- Arie van der Vlist
- Ariëtte van Wijngaarden
- Arinda Egberts
- Arjan & Edith Post
- Arjan Breukhoven
- Arjan Breukhoven & Henk-Jan Drost
- Arjan Gorseman
- Arjan Huizer
- Arjan Muller
- Arjan Roos
- Arjan Stroop
- Arjan Wouters
- Arjanne Bouwman
- Arjanne van de Brink
- Arjen Leistra
- Arjen Uitbeijerse
- Arne van Ommen
- Arnold Kuik
- Arrianne Schipper
- Ars Musica Orkest
- Ars Musica Strijkersensemble
- Arthur Mahler
- Arthur Trajko
- Arwen Terlou
- Asma
- At Once
- Auke van der Merk
- B.C. Pieter Zandt Schoolkoor uit Kampen
- Barbera Kurmann
- Barend Wiltjer
- Barend Wiltjer
- Bas de Vroome
- Bas Ramselaar
- Bastiaan Blomhert
- Bastiaan Stolk
- Bastiaan van Vliet
- Beate Loonstra
- Bela van de Steeg
- Ben Haemhouts
- Ben Kramer
- Ben Stolte
- Benno van Luttikhuizen
- Berend Steenbeek
- Bert den Hertog
- Bert Elbertsen
- Bert Koelewijn
- Bert Kruis
- Bert Noteboom
- Bert Noteboom - dirigent
- Bert Noteboom jr.
- Bert Roest
- Bert van de Wetering
- Betuwse Bovenstemgroep
- Blokfluit Ensemble Flauto Dolce
- Bond van zangverenigingen van de Gereformeerde Gemeenten
- Boudewijn Zwart
- Bovenstemgroep Bommelerwaard en Waddinxveen
- Bovenstemgroep Hardinxveld - Giessendam o.l.v. Henriëtte de Bat - Maelsaeke
- Bram Bout
- Brassband Valerius
- Brian Marcus
- C.O.V. Immanuel Kampen o.l.v. Klaas Jan Mulder
- Carina Bossenbroek
- Carl Daleboudt
- Carla Martens
- Caroline Bax
- Carolyn Stronks - Zeyl
- Carolyn Zeyl
- Cathelijne Noorland
- Cees het Jonk
- Cees van der Hart
- Charles de Wolff
- Che-Vanno, strijkkwintet
- Chloë Elsenaar
- Chr. Gem. Koor Asaf
- Chr. Gem. Koor Cantate Deo
- Chr. Gem. Koor Deo Cantemus
- Chr. gem. zangvereniging Jubilate Deo
- Chr. Gemengd Koor "cantate Deo"
- Chr. gemengde zangvereniging Jubilate Deo
- Chr. Geref. Kerkkoor Zingend Getuigen
- Chr. Jongerenkoor Jigdaljahu
- Chr. Kamper Mannenkoor 'Door Eendracht Verbonden'
- Chr. Kamper Mannenkoor D.E.V.
- Chr. Koor Jigdaljahu
- Chr. Mannenkoor 'Krimpens Mannenkoor'
- Chr. Mannenkoor Con Forza
- Chr. Mannenkoor Eiland Urk
- Chr. Mannenkoor Soli Deo Gloria
- Chr. Mannenkoor Soli Deo Gloria Urk
- Chr. Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem
- Christa van Tienhoven-Prins
- Christan Grotenbreg
- Christelijk Betuws Jongerenkoor
- Christelijk Ensemble Sjosjanim o.l.v. André van Putten
- Christelijk Gemengd Kerckeboschkoor Zeist o.l.v. Jelte Veenhoven
- Christelijk Gemengd Koor Advendo o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Gemengd Koor Asaf o.l.v. Henk Schilder
- Christelijk Gemengd Koor Asaf, o.l.v. Hans van Blijderveen
- Christelijk Gemengd Koor Cantate Deo uit Amersfoort
- Christelijk Gemengd Koor Cantica uit Rijssen o.l.v. Pieter Jan Leusink
- Christelijk Gemengd Koor Deo Cantemus
- Christelijk Gemengd Koor Excelsior uit Urk o.l.v. Minne Veldman
- Christelijk Gemengd Koor Immanuel o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Gemengd Koor Magnalia Deï uit Amersfoort o.l.v. Cees het Jonk
- Christelijk Gemengd Koor Magnalia Deï uit Amersfoort o.l.v. Evert van Dijkhuizen
- Christelijk Gemengd Koor Omia Cum Deo o.l.v. Jan Stolk
- Christelijk Gemengd Koor Rejoice o.l.v. Aldert Fuldner
- Christelijk Gemengd Koor The Credo Singers o.l.v. Jan Stolk
- Christelijk Gemengd Koor Zon en Zegen o.l.v Jaap Kramer
- Christelijk Gemengd Rehobothkoor uit Kootwijkerbroek o.l.v. Arie Loonstra
- Christelijk Gemengde Zangvereniging Comt nu met Sangh uit Veen o.l.v. Wim de Penning
- Christelijk Gemengde Zangvereniging Con Amore o.l.v. Cees Meijering
- Christelijk Gemengde Zangvereniging Crescendo uit Tholen
- Christelijk Gemengde Zangvereniging De Lofstem Woubrugge o.l.v. Thom Hesseling
- Christelijk Gemengde Zangvereniging Jubilate Deo uit Woudenberg
- Christelijk Genemuider Mannenkoor Stereo o.l.v. Harm Hoeve
- Christelijk Gereformeerd Pnielkoor uit Veenendaal o.l.v. Arie Loonsra
- Christelijk Gereformeerde Gemeente Koor Cantate Deo uit Urk o.l.v. Jacob Schenk
- Christelijk Instrumentaal Ensemble Filomusica
- Christelijk Instrumentaal Ensemble Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan.
- Christelijk Interkerkelijk Mannenkoor Fontanus uit Putten o.l.v. Wim Klein Haneveld
- Christelijk Jong Mannenkoor Jubilate
- Christelijk Jong Mannenkoor Jubilate o.l.v. Lennart Knops
- Christelijk Jongerenkoor Con Amore o.l.v. Willem Arie den Hertog
- Christelijk Jongerenkoor Happy Voices o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Jongerenkoor Jigdaljahu
- Christelijk Jongerenkoor Jigdaljahu uit Barendrecht
- Christelijk Jongerenkoor Sjalom
- Christelijk Kamper Mannenkoor D.E.V.
- Christelijk Kinder- en Meisjeskoor Blijde Klanken o.l.v. Ria Kalkman
- Christelijk Kinderkoor Jong Hammaäloth
- Christelijk Kinderkoor Samuel
- Christelijk Koor Jigdaljahu
- Christelijk Krimpens Mannenkoor
- Christelijk Krimpens Mannenkoor o.l.v. Hans van Blijderveen
- Christelijk Mannenensemble Con Forza uit Woerden o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Mannenkoor Asaf uit Dedemsvaart o.l.v. Jan Zwanepol
- Christelijk Mannenkoor Asaf uit Dedemsvaart o.l.v. Peter Bos
- Christelijk Mannenkoor Con Forza uit Woerden o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Mannenkoor D.E.V. Werkendam
- Christelijk Mannenkoor David o.l.v. Frans Cornet
- Christelijk Mannenkoor De Lofzang Heerde o.l.v. Harry Koning
- Christelijk Mannenkoor De Lofzang Heerde o.l.v. Klaas Jan Mulder
- Christelijk Mannenkoor Dronten o.l.v. Peter Speek
- Christelijk Mannenkoor Ede o.l.v. Wim van Galen
- Christelijk Mannenkoor Eiland Urk
- Christelijk Mannenkoor Jeduthun uit Amersfoort o.l.v Cees het Jonk
- Christelijk Mannenkoor Lelystad o.l.v. Jaap Kramer
- Christelijk Mannenkoor Prins Alexander
- Christelijk Mannenkoor Salvatori uit Nunspeet o.l.v. Gerrit Bosman
- Christelijk Mannenkoor Salvatori uit Nunspeet o.l.v. Marcel van de Ketterij
- CHRISTELIJK MANNENKOOR SOLI DEO GLORIA - URK
- Christelijk Mannenkoor Soli Deo Gloria uit Urk
- Christelijk Mannenkoor Staphorst
- Christelijk meisjeskoor Bel Canto uit Nieuw-Lekkerland o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Ouddorps Mannenkoor
- Christelijk Regionaal Mannenkoor Deo Datus o.l.v. Gerrit Fokkema
- Christelijk Regionaal Mannenkoor Sola Fide o.l.v. Arie van der Vlist
- Christelijk Sliedrechts Mannenkoor Ichthus
- Christelijk Sliedrechts Mannenkoor Ichthus o.l.v. Martin Zonnenberg
- Christelijk Sliedrechts Mannenkoor o.l.v. Martin Zonnenberg
- Christelijk Streekmannenkoor Noord-West Veluwe
- Christelijk Streekmannenkoor Noord-West Veluwe - Nijker
- Christelijk Streekmannenkoor Noord-West Veluwe - Nijkerk
- Christelijk Streekmannenkoor Noord-West Veluwe uit Nijkerk o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Thools Mannenkoor Rehoboth o.l.v. Kees van der Steenhoven
- Christelijk Thools Mannenkoor Rehoboth o.l.v. Rijk J. Rijkse
- Christelijk Urker Visserskoor Crescendo
- Christelijk Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem
- Christelijk Zeeuws Jongerenkoor Matthánja o.l.v. Peter Wildeman
- Christelijke Gemengde Zangvereniging Ex Animo o.l.v. Dick van Asselt
- Christelijke Koorvereniging Credo uit Zeist o.l.v. Jaap Jan Hunze
- Christelijke Zangvereniging Deo Juvante uit Geldermalsen o.l.v. Henriëtte van Maelsaeke
- Christelijke Zangvereniging Deo Juvante uit Kesteren o.l.v. John Propitius
- Christelijke Zangvereniging Immanuel uit Kamerik o.l.v. Arie Loonstra
- Christian Ansink
- Christian Grotenberg
- Christine Kamp
- Christine Meijer - van der Blom
- Christine van der Aart - Segers
- Ciska Dijkman-Dulkes
- Clara de Vries
- Clarissa van der Weerd
- Coby Huinink
- Cor Ploeg
- Cor van Dijk
- Corey Gemell
- Corina Liefaard
- Corine Böhmers
- Corine de Jong
- Corjan Brink
- Corné van der Giessen
- Corrie van Looijengoed
- Corrie Wielink
- Cris de Groen
- Csaba Erdos
- CZOV Eensgezindheid o.l.v. Hans van Blijderveen
- Daniël Post
- Daniel Sieczkowski
- Daniëlle de Rover
- Daniëlle van Laar
- Danny Spaans
- Danzy Strijkkwintet
- De Geestmerzangers o.l.v. Kees Balder
- De Oosterhoutse Nachtegalen o.l.v. Tiny en Wim Schoones
- De Veluwsche Sanghertjes o.l.v. Gijs Evers
- Deborah Jenner
- Delbert Bernabela
- Delta Mannen Ensemble
- Denis Fremin
- Dennis Derksen
- Desiree Twigt
- Dhr. C. van Rijswijk
- Dhr. E. Kloppenburg
- Dhr. H. Schipper
- Dhr. J.J. Frinsel
- Diana Abspoel
- Diana de Vries
- Dick de Graaf
- Dick de Graaff
- Dick den Engelsman
- Dick Sanderman
- Dick van Luttikhuizen
- Dick Vermeulen
- Dieks Visser
- Dieuwke Kloppenburg
- Dinant Struik
- Dingena de Leeuw van Weenen
- Diny de Haan
- Direcort Herman den Hollander
- Dirk Jan Warnaar
- Dirk Jansz. Zwart
- Dirk Luijmens
- Dirk Out
- Dirkslands Mannenkoor
- Djoeska de Leu
- Dolf van Dijk
- Dona Nobis Pacem o.l.v. Marinus Brandsen
- Dorette Lagendijk
- Dries van den Berg
- Dub de Vries
- Duivelands Mannenkoor o.l.v. Dinant Struik
- Duo Concerto Alankara
- Duo Concerto Elysee
- Duo Friends
- Duo van Dijk
- Duo Virtuoso
- Dutch Brass Quintet
- Echo Reiskoor o.l.v. Dick Vermeulen
- Echo Reiskoor o.l.v. Jaap de Ruijter
- Edith Post
- Edwin van Dijk
- Edwin Vooijs
- Eeuwe de Jong
- eformatorische Zangvereniging Cantilene Barneveld
- Elena van Slogteren
- Elisabeth Hopman
- Elisabeth van Hemert
- Elise Koelewijn
- Elma van den Dool
- Elmar Lehnen
- Els Oversluizen - Gorter
- Else-Marie van Luttikhuizen
- Elsemieke Bolle
- Elspeets Mannenkoor Con Amore o.l.v. Gerhardus Bossenbroek
- Elspeets Mannenkoor Con Amore o.l.v. Gerrit Knikker
- Emily Bakker
- Emily Johnson
- Ensemble Amici Musicae
- Ensemble Ars Musica
- Ensemble Conservatoire
- Ensemble Continuo uit Rotterdam
- Ensemble De Koperen Munt o.l.v. Ab Weegenaar
- Ensemble Scherzando
- Ensemble Sonore
- Ensemble Technik o.l.v. Jan Rokyta sr.
- Erica Mekel
- Erika Moree - van der Kolk
- Erika van der Kolk
- Eva Traa
- Evan Bogerd
- Evelien Keesmaat
- Evelina Vorontsova
- Evelyn Heuvelmans
- Everhard Zwart
- Evert van de Veen
- Evert van Dijkhuizen
- Feike Asma
- Fenominals
- Filiae
- Fiona Maaskant
- Flip Markwat
- Florian Lansink
- Florin Negreanu
- Floris Ouwehand
- Françoise Renet
- Frans Cornet
- Frans van Tilburg
- Frans-Maarten den Breejen
- Fred Mann
- Fred Numan
- Fred Pronk
- Freddie Veldkamp
- Freddy Veldkamp
- Frits Karskens
- Garder Mannenkoor
- Geert - Jan van de Beek
- Geert Bierling
- Geert Pfeifer
- Geert Pfeiffer
- Geert Rolfes
- Geert Westerhof
- Geerten Liefting
- Gelders Mannenensemble o.l.v. Bert Notenboom
- Gelre Brass Harderwijk
- Gemend Koor Vox Humana o.l.v. Paul Heijboer
- Gemengd koor Comt nu met Sangh o.l.v. Karel Bogerd
- Gemengd Koor Deo Juvante
- Gemengd koor Shalom
- Gemengd Koor Viva Vox uit Elspeet o.l.v. Marcel van de Ketterij
- Gemma Gielen
- Gera van Heezik - Douw
- Geralda Snoeijer
- Geraldine Ligtemoet
- Geraldine van Hell
- Gerard de Goeij
- Gerard de Wit
- Gerard Hafkenscheid
- Gerard Harbers
- Gerard Leurs
- Gerard Stremler
- Gerard van der Zijden
- Gerben Mourik
- Gerben van Dienst
- Gerco Brouwer
- Gerco van Ingen
- Gerlinda van den Berg
- Germa Simonse
- Germine Janssens
- Gerrie Meijers
- Gerrit Christiaan de Gier
- Gerrit Hoek
- Gerrit Schinkel
- Gerrit van Dorland
- Gert Pannekoek
- Gerwin van der Plaats
- Gezamelijke Jeugd- en Meisjeskoren o.l.v. Rien van der Werff
- Gezamenlijke koren
- Gezinus Veldman
- Ghislaine Maclaine Pont
- Gijs Boelen
- Giselle Bentvelsen
- Gitaarensemble o.l.v. Susana Opanski
- Gorcum Boys Choir
- Gorcum Boys Choir o.l.v. Jeroen Bal
- Gretha Bregman
- Grevelduins Mannenkoor De Lofzang o.l.v. Kees van der Steenhoven
- Groot Nederlands Mannenkoor o.l.v. Martin Mans
- Groot samengesteld kinderkoor
- Groot Samengesteld Kinderkoor & Jeugdselectiekoor o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Groot Samengesteld Koor o.l.v. Henriette de Bat-van Maelsaeke
- Groot Samengesteld Koor o.l.v. Martin Mans
- Groot Samengesteld Mannenkoor o.l.v. Rijk J. Rijkse
- Groot Samengesteld Mannenkoor o.l.v. Wim van Galen
- Groot Veluws Bovenstemmannenkoor o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Hadassa de Leeuw van Weenen
- Han Kapaan
- Hanneke Huibers
- Hannes Minnaar
- Hans Dijkgraaf
- Hans Kamphof
- Hans Kinnegim
- Hans Koffeman
- Hans Krijger
- Hans Krul
- Hans Pors
- Hans Schippers
- Hans van Blijderveen
- Hans van Gelderen
- Hans van Kinnegim
- Hans Vos
- Hansjoerg Fink
- Hansjörg Fink
- Harm Hoeve
- Harm van den Berg
- Harold van den Berge
- Harpe Davids o.l.v. Frans Cornet
- Harrie Stijf
- Harriet Overbeek
- Harriette Katsman
- Harry Hamer
- Hayo Boerema
- Heather MacDonald
- Hedwig Smulders
- Heleen Geluk
- Heleen Knoop
- Heleen Koele
- Hellen van der Blonk - Schalk
- Henco de Berg
- Hendrie Westra
- Hendrik Jan van der Heiden
- Hendrik van Lagen
- Hendrik van Veen
- Henk de Graaf
- Henk Dijkhuizen
- Henk Doest
- Henk Eilander
- Henk Hopman
- Henk Klop
- Henk Leenderse
- Henk Ruitenbeek
- Henk Segers
- Henk van der Maten
- Henk van Putten
- Henk Walvaart
- Henk Zonneveld
- Henk-Jan Drost
- Henri Adema
- Henrieke Wielink
- Henriëtte Broekman
- Henriëtte Bronkhorst
- Henriëtte de Bat - van Maelsaeke
- Henriëtte van Maelsaeke
- Henry Groen
- Herbert Dijkhuizen
- Herman den Hollander
- Herman Drost
- Herman Jeurissen - Horn
- Herman Krijgsman
- Herman van Vliet
- Herman Weessies
- Hervormd Gemengd Koor Slikkerveer o.l.v. Karel Bogerd
- Hervormd Gereformeerd Katwijks Mannenkoor Eben Haëzer o.l.v. Hendrik-Jan Colijn
- Hervormd Kerkkoor Dubbeldam o.l.v. Hans van Blijderveen
- Hervormd Kerkkoor Hazerswoude o.l.v. Stephan Dijkhuizen
- Hervormd Kerkkoor Kampen
- Hervormd Kerkkoor Kampen o.l.v. Harry Hamer
- Hervormd Mannenkoor Ijsselmuiden / Grafhorst
- Hervormd Mannenkoor IJsselmuiden Grafhorst
- Hervormd Zangkoor Jubilate o.l.v. Rob Biersteker
- Hervormde Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans
- Hervormde Zangvereniging Vox Vivenda uit Voorthuizen o.l.v. Bert Notenboom jr.
- Hester Bruin
- Het Delta Mannen Ensemble
- Het Promenade Orkest
- Het Randstedelijk Mannenkoor
- Het Samengesteld Meisjeskoor o.l.v. Ria Kalkman - van den Noort
- Het Wassenaer Consort o.l.v. Alvert Berends
- Hineni Kamerorkest o.l.v. Lubertus Leutscher
- Hineni Symfonie Orkest
- Hineni Symfonie Orkest o.l.v. Lubertus Leutscher
- Hollands Christelijk Mannenkoor
- Hoogeveens Christelijk Mannenkoor o.l.v. Gezinus Veldman
- Hugo van der Meij
- Hugo van der Meij, piano
- Huib Kranendonk
- Huig van der Knijff
- Huub van de Velde
- Ilse van der Steen
- Imperial Brass o.l.v. Arjan en Edith Post
- Ineke Bos - Strootman
- Interkerkelijk Koor Harderwijk
- Interkerkelijk koor Immanuel uit Harskamp o.l.v. Gerwin van der Plaats
- Interkerkelijk Mannenkoor Euterpe uit Voorthuizen o.l.v. Dick van Asselt
- Interkerkelijk Mannenkoor Euterpe uit Voorthuizen o.l.v. Jaap de Ruijter
- Interkerkelijk Mannenkoor Euterpe Voorthuizen
- Interkerkelijk Psalmzangkoor 'Crescendo' Ede
- Interkerkelijk Psalmzangkoor Crescendo uit Ede
- Interkerkelijk Psalmzangkoor Crescendo uit Ede o.l.v. Ab Vroegindewij
- Interkerkelijk Psalmzangkoor Crescendo uit Ede o.l.v. Johan Hulshof
- Interkerkelijk Psalmzangkoor Jong Crescendo o.l.v. Linda van Dijkhuizen
- Interkerkelijk Psalmzangkoor Laus Deo o.l.v. A.G. Laseur
- Ira Spaulding
- Iris Giel
- Iris van de Laar
- Jaap Boer
- Jaap Colijn
- Jaap de Ruijter
- Jaap Eilander
- Jaap Klootwijk
- Jaap Kramer
- Jaap Kroonenburg
- Jaap van Rijn
- Jaap Zwart
- Jacco Goud
- Jaco van Houselt
- Jaco Zijl
- Jacob Schenk
- Jacolien Kik
- Jacomina van der Plas - Vooijs
- Jacqueline Meijer
- Jacques Marcus
- Jan Elsenaar
- Jan Groenendaal
- Jan Hendrik van Schothorst
- Jan Hoek
- Jan Hollestelle
- Jan Houtsma
- Jan J. van de Berg
- Jan Jansen
- Jan Jongepier
- Jan Lenselink
- Jan Loosman
- Jan Mol
- Jan Mulder
- Jan Peter Teeuw
- Jan Pieter Schaak
- Jan Post
- Jan Rokyta
- Jan Rouwenhorst
- Jan Rozendaal
- Jan Scheper
- Jan Stolk
- Jan van Duijn
- Jan van Gijn
- Jan van Westenbrugge
- Jan van Wingerden
- Jan Willem den Hartogh
- Jan Willem Docter
- Jan Willem van Delft
- Jan Willem van der Ham
- Jan Wisse
- Jan Zwanenpol
- Jan Zwart
- Jan-Jaap Nijhof
- Jan-Peter Beijersbergen
- Jan-Willem van Delft
- Janco Belder
- Janet Ras
- Janneke Drost
- Janneke Drost-van Slooten
- Jannis Saoulis
- Jantine Bokhorst
- Jantine K
- Jantine Kalkman
- Jantine Kats
- Jaroslav Tuma
- Jasper Stam
- Jean Guillou
- Jean Langlais
- Jean Pierre Leguay
- Jean-Luc Etienne
- Jean-Paul Imbert
- Jean-Pierre Leguay
- Jeanette Hulshof - van 't Veld
- Jeanne Demessieux
- Jeannette Ambachtsheer
- Jeannette Kramer
- Jerger Blanken
- Jeroen Bal
- Jeroen de Vaal
- Jeroen Liedorp
- Jeroen Nieuwint
- Jesse Bout
- Jessica den Hollander
- Jeugd - en Meisjeskoor De Jonge Lofstem o.l.v. Leo van Lagen
- Jeugd- en Gemengd koor o.l.v. Everhard Zwart
- Jeugd- en Meisjeskoor De Jonge Lofstem o.l.v. Theo Segers
- Jeugdkoor Juventa uit Dirksland o.l.v. Martin Mans
- Jeugdkoor Sjaloom o.l.v. Marja Schools - Adema
- Jeugdkoor Van knop tot bloem o.l.v. Dick van Asselt
- Jeugdselectiekoor en Mannensemble o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Jeugdselectiekoor o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Jilt Jansma
- Joey McNitt
- Johan Baaij
- Johan Bredewout
- Johan Bredewout - vleugel
- Johan Hulshof
- Johan Mourits
- Johan Petersen
- Johan van der Graaf
- Johan van der Ham
- Johan van Sligtenhorst
- Johan van Wijk
- Johann Th. Lemckert
- Johanneke de Wit
- John Mol
- John Propitius
- John Vanderlaan
- Joke Kuijk
- Joke op 't Land
- Jolanda den Houter
- Jolanda van Blijderveen - den Houter
- Jolanda van de Wege
- Jolanda Visser - den Houter
- Jonathan Camiré
- Jong Forza
- Jongerenkoor Cantilena o.l.v. Ad Blonk
- Jongerenkoor Cantilena o.l.v. Henriëtte van Maelaeke
- Jongerenkoor Chenánja o.l.v. Cees het Jonk
- Jongerenkoor Chenánja o.l.v. Erik Hardeman
- Jongerenkoor Deum Fidentes o.l.v. Cor Ploeg
- Jongerenkoor Elsafan
- Jongerenkoor Hananja
- Jongerenkoor Hananja o.l.v. Bram Bout
- Jongerenkoor Heman
- Jongerenkoor Heman uit Capelle aan den IJssel o.l.v. Martien van der Zwan
- Jongerenkoor Het Kleinood o.l.v. Jan Wisse
- Jongerenkoor Jubilate o.l.v. Jan Wisse
- Jongerenkoor Laudate Deum uit Apeldoorn o.l.v. Arie Kortleven
- Jongerenkoor Laudate Deum uit Ridderkerk o.l.v. Martin Mans
- Jongerenkoor Laudate Deum uit Ridderkerk o.l.v. Willem Arie den Hertog
- Jongerenkoor Laudate Dominum o.l.v. Paul Heijboer
- Jongerenkoor Levend Water o.l.v. Martin Mol
- Jongerenkoor Schoschannim uit Wekerom o.l.v. Wim de Graaf
- Jongerenkoor Sjaloom o.l.v. Jan-Geert Heuvelman
- Jongerenkoor Sjaloom Rijssen o.l.v. Arie Loonstra
- Jongerenkoor Speranza
- Jongerenkoor Viva Vox uit Elspeet o.l.v. Marcel van de Ketterij
- Jongerenkoor Vox Jubilans o.l.v. Jan Mulder
- Jongerenkoor Vox Jubilans o.l.v. Marco den Toom
- Joop Bremer
- Joost Gevers
- Joost van Belzen
- Jorrit Woudt
- Jos Jansen
- Jos Lock
- Jos van der Kooy
- José Breunesse
- José Scholte
- Josef Klicka
- Joshua Prins
- Joyce Postmus
- Joye Postmus
- Judith Groen
- Judith Sportel
- Jules Kirch
- Jurgen van der Meulen
- Jurie van den Berg
- Kamerkoor Camerate Musicale o.l.v. Gerard de Wit
- Kamerkoor Chantes Dieu o.l.v. Paul Heijboer
- Kamerorkest Continuo
- Karel Bogerd
- Karen de Wit
- Karin Hommes
- Karin ten Cate
- Katja Vinogradskaja
- Katwijks Jong Mannenkoor Sjir El Shaddai
- Katwijks Jong Mannenkoor Sjir El Shaddai o.l.v. André Hobo
- Katwijkse Mannenzang
- Kees Alers
- Kees Deurloo
- Kees van der Maas
- Kees van der Plas
- Kees Volger
- Kenneth Zandbergen
- Kerkkoor Credo uit Landsmeer o.l.v. Dick Vermeulen
- Kimberly Kortenhoeven
- Kinder- & Tienerkoor Yesss Barneveld - Lunteren
- Kinder- en Tienerkoor De Herdersfluit o.l.v. Bert Koelewijn
- Kinder- en Tienerkoor De Zangvogels o.l.v. Martien van der Zwan
- Kinder- en Tienerkoor De Zuiderzangertjes uit Putten o.l.v. Bert Koelewijn
- Kinderkoor Blijde Klanken o.l.v. Henriëtte van Maelsaeke
- Kinderkoor Comt nu met Sangh o.l.v. Henriëtte Maelsaeke
- Kinderkoor De Blijde Stem o.l.v. Minne Veldman
- Kinderkoor de Jonge Luitjes
- Kinderkoor De Kapelzangertjes
- Kinderkoor De Kleine Harp o.l.v. Bert Koelewijn
- Kinderkoor De Kleinnoot o.l.v. Ria Kaikman - van der Noort
- Kinderkoor De Notenkrakertjes o.l.v. B. Notenboom jr.
- Kinderkoor Hosanna uit Dordrecht o.l.v. Jaap Nieuwenhuis
- Kinderkoor Rehoboth uit Kootwijkerbroek o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Kinderkoor Sjaloom
- Kinderkoor Timotheus Barneveld
- Kinderkoor Timotheüs, Barneveld
- Kinderkoor Zanglust uit Barneveld o.l.v. Linda van Dijkhuizen
- Klaas Jan Mulder
- Kleinkoor Concertino
- Kleinkoor Concertino o.l.v. Martin Zonnenberg
- Kleinkoor Musica Religiosa
- Koorgroep Walcheren o.l.v. Tobias Walhout
- Koren van de Jacobus Fruytier Scholengemeenschap o.l.v. Arie Kortleven
- Kris Barczewski
- Krista van den Esker
- Kriston van Bemmel
- l'Orchestra Particolare
- Laila Haight
- Laura Krale
- Laura Plomp
- Laura Trompetter
- Laura van der Stoep
- Laurens de Man
- Laurens Knoop
- Leander van der Steen
- Leerlingen Groep 8a Rehobothschool Barendrecht
- Lenard Verkamman
- Lennart Morée
- Lennert Knops
- Leo Janse
- Leo Mauritz
- Leon Koppelman
- Lianne Laurens
- Libertas Malechoir
- Liesbeth Heutink
- Liesbeth Seppenwoolde
- Liesbeth van der Blom
- Lisa Groothedde
- Lise de Munck
- Liselotte Rokyta
- Lisette Emmink
- Lisinka de Vries
- Loes van Schothorst
- Lotten den Hartog
- Louis Robilliard
- Louis Vierne
- Louwe Kramer
- Lub Weerstand
- Lubertus Leutscher
- Lucas Kramer
- Ludwig van Gijsegem
- Luthine Postuma
- Lydia Maas - Struik
- Lydia van Mourik
- Maarten Bogert
- Maarten Mestrom
- Maarten van der Valk
- Maarten van Dijk
- Mandoline Orkest De Piektrum Melodisten o.l.v. Mien de Rover - de Vos
- Mannenensemble Cantare
- Mannenensemble Espressione
- Mannenensemble Ethan o.l.v. Johan Adriaanse
- Mannenkoor Canticum Gouda o.l.v. Henri Adema
- Mannenkoor D.E.V. uit Werkendam o.l.v. Dick van Luttikhuizen
- Mannenkoor Ethan uit Yerseke o.l.v. Rijk J. Rijkse
- Mannenkoor Harpe Davids uit Genemuiden
- Mannenkoor Looft de Heere uit Vaassen o.l.v. Herman Riphagen
- Mannenkoor Noord-West Veluwe
- Mannenkoor Tehillim o.l.v. Lennert Knops
- Mannenzang Goeree-Overflakkee o.l.v. Ab Vroegindeweij
- Mannenzang Hoeksche Waard
- Mannenzang Katwijk
- Mannenzang Ouderkerk
- Mannenzang Urk
- Mannenzangvereniging Dit is 't wat ús bynt o.l.v. Willem Bakker
- Mar Bruinzeel
- Marcel Bergboer
- Marcel Treffers
- Marcel van de Ketterij
- Marcel van de Ketterij - orgel
- Marcel Zimmer
- Marco de Toom
- Marco den Toom
- Marco Hoorn
- Marco Koomans van den Dries
- Marga Dooren
- Margreet Rietveld
- Maria den Hertog
- Maria Knops
- Maria Martinez
- Marianne Hofman
- Marianne Noordink
- Marianne Scheurwater
- Marie-Louise Langlais
- Marie-LouiseL Langlais - Sylvie Mallet
- Marie-Madeleine Durufle
- Marieke Booy
- Marieke de Bruijn
- Marieke Elbertsen
- Marieke Regterschot
- Marien van der Zwan
- Mariët Kaasschieter
- Mariëtte Gort
- Mariëtte Oelderink
- Marije Koopmans
- Marije Weenink
- Marijke Hardeman
- Marinus ten Napel
- Marinus van Slooten
- Mario Telnekes
- Marja van Bruchem-Brand
- Marjan Valk
- Marjo van Someren
- Marjolein de Wit
- Marjolijn van Leeuwen
- Mark Brandwijk
- Mark Brandwijk & Reinier Korver
- Mark Christiaanse
- Mark Dekkers
- Mark Vondenhoff
- Mark Wester
- Marko Hakanpää
- Marlene Koelewijn
- Marlies Klumpenaar
- Marlies van Setten
- Marnix Meulmeester
- Marten Kamminga
- Marten Smeding
- Martha de Lange
- Martien van der Knijff
- Martien van der Zwan
- Martijn Buijnsters
- Martijn Koetsier
- Martijn Plomp
- Martin Brand
- Martin de Deugd
- Martin de Greef
- Martin den Boer
- Martin Kwast
- Martin Mans
- Martin Snel
- Martin van de Merwe
- Martin Weststrate
- Martin Zonnenberg
- Martine van den Hazel
- Martinus Leusink
- Mary Jansen
- Mattaniah Christian Male Choir
- Matthijs Koene
- Matthijs Mesdag
- Matthijs Verschoor
- Matthijs Verschoor's Piano Ensemble
- Maurice & Janita van Dijk
- Maurice Clerc
- Maurice van Dijk
- Maurice Veldhuizen
- Max van Middelkoop
- Meester Visser
- Meester W. Visser
- Meindert de Jong
- Meisjeskoor Asaréla o.l.v. Patrick van der Linden
- Meisjeskoor Debora o.l.v. Ewout van den Noort
- Meisjeskoor Maria & kinderkoor De Kleine Lofstem
- Melissa Venema
- Menorahkoor uit Papendrecht o.l.v. Jelte Veenhoven
- Menze Feenstra
- Mereke Veldhuizen
- Michael Spaans
- Michaela Hollmannová
- Michel de Wit
- Michelle Leclerc
- Michiel Adriaanse
- Mihai Puscoiu
- Mijndert van Doezelaar
- Milaike van Otterloo
- Milaike Visser
- Minne Veldman
- Mirjam Betjes
- Mirjam Feijer
- Monique van Zelst
- Mulder Consort
- Mw. A. den Uil - van Galen
- Mw. A. Vogelaar - van Amersfoort
- Mw. C. Visser - Sluiter
- Mw. H.M. Burger - den Dekker
- mw. J. Visser - Vlaanderen
- Mw. J.J. den Hertog - van der Woude
- Mw. M. Quist
- Mw. M.C.J. van Nederpelt
- Mw. M.H. Karels - Meeuwse
- Mw. N.J. Baartman - Heuvelman
- Mw. P.J.A. van Nederpelt
- Myrthe de Wolff
- Myrthe van Hulst
- Nanco de Vries
- Naomi Tamura
- Naomi VanManen
- Natasja van Doesburg
- Nathan Pol
- Nathanaël Middelkoop
- Nationaal Christelijk Concert Mannenkoor o.l.v. Jaap Jan Hunze
- Nederlands Concert Mannenkoor o.l.v. Jimco Zijlstra
- Nederlands Hervormde Zangvereniging Soli Laus Deo o.l.v. Arie Loonstra
- Nederlands Strijkensemble o.l.v. Martin de Deugd
- Nelis Drost
- Nico Blom
- Nico Rousseau
- Niels Adema
- Niet ritmische samenzang met bovenstem vanuit de Sint Maartenskerk te Zaltbommel
- Niet ritmische Samenzang | Bovenkerk Kampen
- Nina Wouda
- Nobert Mattern
- Noorderjongerenkoor te Drachten o.l.v. C.A. van 't Hof
- Noordermannenkoor uit Rijssen o.l.v. Harm Hoeve
- Noordermannenkoor uit Rijssen o.l.v. Hennie Slettenhaar
- Noortje Colijn
- Noortje van Middelkoop
- Nynke de Jong
- Odè Ensemble
- Olivier Penin
- Opmeers Vocaal Ensemble
- Orkest Accompagnato
- Orkest Ichthus
- Orkest Leiden Sinfoniëtta o.l.v. Pieter Jan Leusink
- Orkest van de Lage Landen o.l.v. Martin de Deugd
- Otto Zwolsman
- Palle Jorgensen
- Pascal van de Velde
- Pascal van de Velde, trompet
- Pascal van der Velden
- Patrick Curfs
- Patrick van der Linden
- Patrick van der Linden - Chief Conductor
- Paul Heijboer
- Paul Hollander
- Paul Otway
- Paul Visser
- Pelgrim Brass
- Peter Besseling
- Peter Bontje
- Peter Bos
- Peter Eilander
- Peter Hamstra
- Peter Kits
- Peter Koetsveld
- Peter Ligtermoet
- Peter Schoon
- Peter Schrijver
- Peter Wildeman
- Petimara Borsje
- Petra van den Bergh
- Philharmonia Amsterdam
- Philharmonisch Orkest o.l.v. Willem Stoops
- Philippine Hugen
- Pia Schütz
- Pier de Jong
- Pierre Pincemaille
- Piet Baarssen
- Piet Loosman
- Piet Murre
- Piet van der Steen
- Piet van Egmond
- Piet Vliegenthart
- Piet Weessies
- Pieter Affourtit
- Pieter Baarssen
- Pieter Bakker
- Pieter Gouderjaan
- Pieter Heykoop
- Pieter Reitsma
- Pieter Stolk
- Pieter Vis
- Pim Schipper
- Pnielkoor o.l.v. Arie Loonstra
- Polina Cekov
- Professioneel Russisch Evangelisatiekoor en - orkest
- Projectkoor o.l.v. Willem Arie den Hertog
- Psalmzangvereniging De Lofstem o.l.v. Gerhard van Asselt
- Psalmzangvereniging Harpe Davids
- Rebecca van Zandwijk
- Reformatorisch Jongerenkoor Omnia Cum Deo o.l.v. Harry Dekker
- Reformatorische Zangvereniging Cantilene uit Barneveld o.l.v. Leander van der Steen
- Reformatorische Zangvereniging Cantilene uit Barneveld o.l.v. Ed Kooijmans
- Regina Ederveen
- Regina Ederveen & Marjolein de Wit
- Rehoboth Christian School Choir
- Rehoboth-Jeugdkoor uit Kootwijkerbroek o.l.v. Arie Loonstra
- Reinier Korver
- Reinilde Buys
- Reitze Smits
- Renate van der Wal
- Renco Bakker
- Rens de Winter
- Rensink Consort
- Renske Béguin
- Rhodé op 't Hof
- Ria Dijkstra
- Ria Keuken - Willemsen
- Ria van den Noort
- Rianne van Roon
- Rianne Vogelaar
- Ridderkerks Mannenkoor
- Riekes Hamberg
- Rien Donkersloot
- Riëtte Boer
- Rijk Johan Nijsse
- Rijnmond Brass Quartet
- Rik Hulshof
- Rineke de Wit
- Rineke de Wit, Filiae
- Rob Koertshuis
- Robert Cekov
- Robert de Jongh
- Robert Klok
- Robert Venables
- Robin de Zeeuw
- Roder Jongenskoor o.l.v. Bouwe Dijkstra
- Roeland de Reuver
- Roelof van Middendorp
- Roland Hulshof
- Rolande Falcinelli
- Rombout Stoffers
- Ron van Ommen
- Ronald Bakker
- Ronald Baljeu
- Ronald de Jong
- Ronald de Visser
- Ronald IJmker
- Rosalinde Kluck
- Rozenburgs Mannenkoor o.l.v. Arjan van Breukhoven
- Ryan Vandenberg
- S.V. Cauchefer-Choplin
- Sacha Machina
- Sae-jeong Kim
- Samengesteld kinderkoor
- Samengesteld kinderkoor o.l.v. Jacco Peene
- Samengesteld Koor Asaf uit Kampen o.l.v. Ton Adema
- Samenzang
- Samenzang Katwijk aan Zee
- Samuël Schelling
- Sander Donze
- Sander Heutinck
- Sander van den Houten
- Sander van den Houten & Ab Weegenaar
- Sander van Marion
- Sandra Strausa
- Sandra Zoer
- Sarah Walder
- Saskia Viersen
- SBO-orkest
- Schevenings Vissersvrouwenkoor o.l.v. Frans van Riessen
- Scheveningse Mannenzang
- Scheveningse Mannenzang o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Scott Harrison
- Seba Meisjeskoor
- Sebastiaan van Halsema
- Severin van Dijk
- Shaare Zedek Koor
- Shaare Zedek Koor o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Shaare Zedek Koor o.l.v. Henriëtte de Bat - van Maelsaeke
- Shaare Zedekkoor
- Shawn Spicer
- Simon Wierenga
- Sions Jeugdkoor o.l.v. Willem Bakker
- Sjaak van Wijngaarden
- Soli Brass
- Soli String Orchestra
- Sophie-Véronique Choplin
- Stadsknapenkoor Elburg o.l.v. Pieter Jan Leusink
- Stadsknapenkoor Gorcum o.l.v. Jeroen Bal
- Stephan Folmer
- Stephan Koppelaar
- Stephanie Scholman
- Sterre van Boxtel
- Strijkensemble o.l.v. Laura van der Stoep
- Strijkensemble o.l.v. Martin de Deugd
- Strijkersensemble
- Strijkersensemble 'Che vanno'
- Strijkkwartet Ichtus o.l.v. Robert Cekov
- Strijkkwintet
- Strijkkwintet Che-Vanno
- Strijkkwintet o.l.v. Anuschka Franken
- Strijkkwintet o.l.v. Heleen Knoop
- Strijkkwintet o.l.v. Iris van de Laar
- Strijkkwintet o.l.v. Laura van der Stoep
- Strijkkwintet o.l.v. Martin de Deugd
- Strijkquintet Robert Cekov
- Susanna Veerman
- Susum Corda uit Gouda o.l.v. Henri Adema
- Suzanne Chaisemartin
- Sylvia Maessen
- Sylvie Mallet
- Teni Hijink
- Teresa Otten
- Tessa den Toom
- Teun Schenk
- Teunis Nentjes
- Teus Klok
- Thamar Bodden
- The Amsterdam Jubilee Orchestra
- The Hosanna Choir
- The International Orchestra o.l.v. Martin de Deugd
- The Jaffo Gate Quartet
- The London Orchestra
- The Martin Mans Band
- The Martin Mans Formation
- The Mulder Boys
- The Pilgrims Voices
- Theo Griekspoor
- Theo Segers
- Thera de Zwart
- Thirza de Leeuw van Weenen
- Thirza van Driel
- Thom Hesseling
- Tienerkoor DJoY
- Tim Eggebeen
- Tim Evink
- Timothy Christian Schoolkoor
- Tineke Kerkstra
- Tineke Spaans
- Tinus Korevaar
- Tjeerd van der Ploeg
- Tjeerd Venema
- Tjitske Kwakkel
- TMMF
- Tom Simons
- Ton Adema
- Ton Burgering
- Ton Plieger
- Tonnie Kievits
- Toon Hagen
- Trianka
- Trianka van de Weerd
- Trillium Brass Quintet
- Trio Concerto Alankara
- Trio Les Trois Muses
- Trudy Baard
- Twents Kamer Orkest
- Urker Mannen Dubbelkwartet o.l.v. Henk Brouwer
- Urker Mannenduo
- Urker Mannenkwartet
- Urker Mannenzang
- Urker Mannenzangvereniging Onger-Oens o.l.v. Jurie van den Berg
- Urker Mannenzangvereniging Onger-Oens o.l.v. Jurie van der Berg
- Urker Mans Formatie
- Urker Zangers o.l.v. Jacob Schenk
- Urkermannenzangvereniging Eneas o.l.v. Jacob Mansveld
- Vasile Raducu
- Veenendaals Christelijk Mannenkoor
- Veenendaalse Mannenzang o.l.v. Arnold Kuik
- Veenendaalse Mannenzang o.l.v. Jan Willem den Hartogh
- Veenendaalse Mannenzang o.l.v. Rob Biersteker
- Verenigde Veluwse Koren
- Verenigde Veluwse Koren o.l.v. Leander van der Steen.
- Vereniging Bovenstem Ouderkerk aan den IJssel
- Victorien Sloof
- Vincent de Vries
- Vocaal ensemble Confianza
- Vocaal Ensemble De Twente Zangers o.l.v. Frans Haagen
- Vocal Group FILIAE
- Vox Jubilans o.l.v. André van Vliet
- Walter van Harberden
- Wassenaar Consort
- Wendy Limbertie
- Wibo Hijink
- Wijnand den Hertog
- Wilbert Magré
- Wilhelm Groenendijk
- Wilkin de Vlieger
- Willem Alblas
- Willem Arie den Hertog
- Willem de Ridder
- Willem den Boer
- Willem Harrold Boog
- Willem Hendrik Zwart
- Willem Hülsmann
- Willem Jan van Deuveren
- Willem Kiewiet de Jonge
- Willem Nijhof
- Willem Nijhof, dirigent
- Willem Raadsveld
- Willem van Suijdam
- Willem van Twillert
- Willem Weijland
- Willemien van der Hoek - Veldman
- Willemien Veldman
- Willemijn de Weerd
- Willemijn Lemmens
- Wilma Schouten
- Wiltine Flier
- Wim de Graaf
- Wim de Penning
- Wim de Penning, orgel
- Wim Does
- Wim Eichelsheim
- Wim Leeuwenkamp
- Wim Meijering
- Wim van der Vliet
- Wim Visser
- Wim Zwart
- Wout van Veen
- Wouter Feenstra
- Wouter Harbers
- Wouter J. Bakker
- Young Ladies Choir Hadassah
- Yta van der Zwaag
- Zangvereniging Eben-Haëzer uit Scheveningen o.l.v. Rien van der Werff
Locatie
- Alkmaar | Grote- of Sint Laurenskerk
- Alpe-d'Huez | Notre-Dame-des-Neiges
- Amersfoort | Sint Joriskerk
- Amsterdam | Concertgebouw
- Amsterdam | Mozes & Aäronkerk
- Amsterdam | Oude Kerk
- Amsterdam | Prinsessekerk
- Amsterdam | Ronde Lutherse Kerk
- Amsterdam | Westerkerk
- Bodegraven | Dorpskerk
- Bolsward | Grote of Martinikerk
- Caen | Saint-Etienne
- Carentan | Notre-Dame
- Delft | Nieuwe Kerk
- Den Haag | Evangelisch Lutherse kerk
- Den Haag | Grote Kerk
- Den Haag | Houtrustkerk
- Dordrecht | Grote Kerk
- Gorinchem | Grote Kerk
- Gouda | Sint Janskerk
- Haarlem | Grote- of Sint Bavokerk
- Haarlem | Philharmonie
- Hasselt | Grote- of Stephanuskerk
- Hermannstadt (Sibiu) | Catedrala Evanghelică
- Kampen | Sint Nicolaas- of Bovenkerk
- Katwijk aan Zee | Nieuwe Kerk
- Lyon | Saint-François-de-Sâles
- Maassluis | Grote Kerk
- Maastricht | Onze Lieve Vrouwe Basiliek
- Oudewater | Grote- of Sint-Michaëlskerk
- Oudkarspel | Hervormde Kerk
- Paris | La Madeleine
- Paris | Notre-Dame
- Rotterdam | Gereformeerde Kerk
- Rotterdam | Grote- of Sint Laurenskerk
- Rotterdam | Wilhelminakerk
- Rouen | Saint-Ouen
- Speyer | Gedächtniskirche
- Stockholm | Katarina Kerk
- Tiel | Grote- of Sint Maartenskerk
- Toulouse | Basilique Saint-Sernin
- Utrecht | Domkerk
- Woerden | Grote- of Sint-Petruskerk
- Zutphen | Grote- of Sint Walburgiskerk
- Zwolle | Grote- of Sint Michaëlskerk
- Sorteren op:
- Recent verschenen
- |
- Prijs
- |
- Meest verkocht
Tour langs monumentale orgels - Deel 1
Martin Mans bespeelt de orgels van de Hervormde Kerk te Hasselt, de Grote Kerk te Maassluis, de Sint Maartenskerk te Zaltbommel, de Laurenskerk te Rotterdam en de Lutherse Kerk te den Haag.
CD |
196044
Sursum Corda zingt Kerstliederen
Jeugd- en Gemengd koor o.l.v. Everhard Zwart| Kinderkoor o.l.v. Henriëtte van Maelsaeke | Peter Eilander - orgel | Else Vermeulen - hobo | Corné van der Giessen - panfluit.
CD |
1402292
Ja waarlijk God is Isrel goed - Deel 4
Niet ritmische samenzang met bovenstem vanuit Dordrecht, Ede, Kampen en Zaltbommel | Arie Kortleven, Pieter Heykoop, Harry Hamer en Berend Steenbeek - orgel.
CD |
1411642
Eerlang gedenkt hieraan het wereldrond
Niet ritmische samenzang vanuit de Nieuwe Kerk te Katwijk aan Zee | Peter Wildeman - orgel.
CD |
196049
Geloofd met psalmgezang
Niet ritmisch gezongen psalmen in koorzang en samenzang met tegenstem | Interkerkelijk Psalmzangkoor Laus Deo o.l.v. A.G. Laseur | Harry Hamer - orgel.
CD |
1402372
Mannenkoor Concert - Deel 1
Christelijk Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem o.l.v. Martin Mans | Bert Elbertsen - orgel | Ben Kramer - vleugel.
CD |
196050
't Licht is geboren
Jongerenkoor Laudate Deum uit Apeldoorn o.l.v. Arie Kortleven | Marcel van de Ketterij - orgel | Reinilde Buys - harp | Han Kapaan - hobo | Dorette Lagendijk - dwarsfluit.
CD |
196051
Een psalmgezang, o hooggeduchte Heer!
Verzamel-CD met samenzang met daarin opgenomen een samenzangcatalogus van CD's met samenzang t/m 2002.
CD |
1402532
Opheusden zingt - Deel 1
Niet ritmische psalmen met bovenstem | Christelijk Gemengde Zangvereniging Con Amore o.l.v. Cees Meijering | Maarten van Dijk - orgel.
CD |
196057
Er is hoop voor de aarde
Jongerenkoor Vox Jubilans o.l.v. Marco den Toom | Marjo van Someren - sopraan | Liselotte Rokyta - panfluit | Anja van der Maten - hobo/althobo | Marco den Toom - clavecimbel | André van Vliet - piano | Marcel van de Ketterij - orgel.
CD |
1402582