Artiest
- 'Ichtus' Mannenensemble
- Aad van der Hoeven
- Aarnoud de Groen
- Aart Matenboer
- Adriaan Bruinink
- Adrie-Jan de Korte
- Albert de Borst
- Alice Baarssen
- André Hobo
- André Knevel
- André van Vliet
- Andries Stigter
- Anja van der Maten
- Anke Anderson
- Anneke Monsma
- Anneleen Schuitemaker
- Annemarie Langerak - Mons
- Arie de Haan
- Arie Kortleven
- Arie van der Vlist
- Arjan & Edith Post
- Arjan Breukhoven
- Arjan Wouters
- Arjanne Bouwman
- Arne van Ommen
- Ars Musica Strijkersensemble
- Arthur Trajko
- At Once
- Barend Wiltjer
- Barend Wiltjer
- Bastiaan Stolk
- Beate Loonstra
- Ben Kramer
- Ben Stolte
- Benno van Luttikhuizen
- Bert Elbertsen
- Bert Noteboom
- Bert Roest
- Bert van de Wetering
- Che-Vanno, strijkkwintet
- Chr. Kamper Mannenkoor 'Door Eendracht Verbonden'
- Chr. Kamper Mannenkoor D.E.V.
- Chr. Mannenkoor 'Krimpens Mannenkoor'
- Chr. Mannenkoor Con Forza
- Chr. Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem
- Christelijk Ensemble Sjosjanim o.l.v. André van Putten
- Christelijk Gemengd Koor Magnalia Deï uit Amersfoort o.l.v. Cees het Jonk
- Christelijk Gemengd Koor Omia Cum Deo o.l.v. Jan Stolk
- Christelijk Gemengde Zangvereniging Con Amore o.l.v. Cees Meijering
- Christelijk Gemengde Zangvereniging Jubilate Deo uit Woudenberg
- Christelijk Genemuider Mannenkoor Stereo o.l.v. Harm Hoeve
- Christelijk Interkerkelijk Mannenkoor Fontanus uit Putten o.l.v. Wim Klein Haneveld
- Christelijk Jong Mannenkoor Jubilate
- Christelijk Jong Mannenkoor Jubilate o.l.v. Lennart Knops
- Christelijk Jongerenkoor Jigdaljahu
- Christelijk Jongerenkoor Jigdaljahu uit Barendrecht
- Christelijk Kamper Mannenkoor D.E.V.
- Christelijk Krimpens Mannenkoor
- Christelijk Krimpens Mannenkoor o.l.v. Hans van Blijderveen
- Christelijk Mannenensemble Con Forza uit Woerden o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Mannenkoor Asaf uit Dedemsvaart o.l.v. Jan Zwanepol
- Christelijk Mannenkoor Asaf uit Dedemsvaart o.l.v. Peter Bos
- Christelijk Mannenkoor Con Forza uit Woerden o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Mannenkoor D.E.V. Werkendam
- Christelijk Mannenkoor David o.l.v. Frans Cornet
- Christelijk Mannenkoor Dronten o.l.v. Peter Speek
- Christelijk Mannenkoor Ede o.l.v. Wim van Galen
- Christelijk Mannenkoor Eiland Urk
- Christelijk Mannenkoor Jeduthun uit Amersfoort o.l.v Cees het Jonk
- Christelijk Mannenkoor Prins Alexander
- Christelijk Mannenkoor Salvatori uit Nunspeet o.l.v. Marcel van de Ketterij
- Christelijk Mannenkoor Soli Deo Gloria uit Urk
- Christelijk Mannenkoor Staphorst
- Christelijk Ouddorps Mannenkoor
- Christelijk Regionaal Mannenkoor Sola Fide o.l.v. Arie van der Vlist
- Christelijk Sliedrechts Mannenkoor Ichthus
- Christelijk Sliedrechts Mannenkoor Ichthus o.l.v. Martin Zonnenberg
- Christelijk Streekmannenkoor Noord-West Veluwe
- Christelijk Streekmannenkoor Noord-West Veluwe - Nijker
- Christelijk Streekmannenkoor Noord-West Veluwe - Nijkerk
- Christelijk Streekmannenkoor Noord-West Veluwe uit Nijkerk o.l.v. Martin Mans
- Christelijk Urker Visserskoor Crescendo
- Christelijk Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem
- Christine van der Aart - Segers
- Clara de Vries
- Corey Gemell
- Corine de Jong
- Corné van der Giessen
- Corrie Wielink
- Csaba Erdos
- Daniël Post
- Daniel Sieczkowski
- Danzy Strijkkwintet
- De Veluwsche Sanghertjes o.l.v. Gijs Evers
- Diana Abspoel
- Dieks Visser
- Dinant Struik
- Dirkslands Mannenkoor
- Djoeska de Leu
- Duivelands Mannenkoor o.l.v. Dinant Struik
- Duo Friends
- Duo van Dijk
- Elspeets Mannenkoor Con Amore o.l.v. Gerhardus Bossenbroek
- Elspeets Mannenkoor Con Amore o.l.v. Gerrit Knikker
- Ensemble Scherzando
- Erika Moree - van der Kolk
- Erika van der Kolk
- Evelyn Heuvelmans
- Evert van Dijkhuizen
- Floris Ouwehand
- Fred Numan
- Freddie Veldkamp
- Freddy Veldkamp
- Garder Mannenkoor
- Gelders Mannenensemble o.l.v. Bert Notenboom
- Gelre Brass Harderwijk
- Gemengd Koor Deo Juvante
- Geralda Snoeijer
- Geraldine Ligtemoet
- Gerlinda van den Berg
- Gerrit Schinkel
- Gerrit van Dorland
- Gert Pannekoek
- Gerwin van der Plaats
- Gezinus Veldman
- Ghislaine Maclaine Pont
- Groot Samengesteld Koor o.l.v. Martin Mans
- Groot Samengesteld Mannenkoor o.l.v. Rijk J. Rijkse
- Groot Samengesteld Mannenkoor o.l.v. Wim van Galen
- Han Kapaan
- Hannes Minnaar
- Hans Koffeman
- Hans Krijger
- Hans van Blijderveen
- Harm Hoeve
- Harm van den Berg
- Harry Hamer
- Heleen Knoop
- Hellen van der Blonk - Schalk
- Hendrie Westra
- Hendrik van Veen
- Henk Dijkhuizen
- Henk van Putten
- Henk-Jan Drost
- Henri Adema
- Henrieke Wielink
- Henriëtte Broekman
- Herman den Hollander
- Herman Drost
- Hervormd Gereformeerd Katwijks Mannenkoor Eben Haëzer o.l.v. Hendrik-Jan Colijn
- Hervormd Mannenkoor Ijsselmuiden / Grafhorst
- Hervormd Mannenkoor IJsselmuiden Grafhorst
- Hervormde Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans
- Hester Bruin
- Het Delta Mannen Ensemble
- Het Randstedelijk Mannenkoor
- Hollands Christelijk Mannenkoor
- Hoogeveens Christelijk Mannenkoor o.l.v. Gezinus Veldman
- Hugo van der Meij
- Hugo van der Meij, piano
- Imperial Brass o.l.v. Arjan en Edith Post
- Interkerkelijk Koor Harderwijk
- Interkerkelijk Mannenkoor Euterpe Voorthuizen
- Jaap Boer
- Jaap Eilander
- Jaap Klootwijk
- Jaap Kramer
- Jaap Kroonenburg
- Jaap van Rijn
- Jaco van Houselt
- Jacob Schenk
- Jacomina van der Plas - Vooijs
- Jacqueline Meijer
- Jacques Marcus
- Jan Hoek
- Jan Lenselink
- Jan Loosman
- Jan Mulder
- Jan Peter Teeuw
- Jan Pieter Schaak
- Jan Post
- Jan Rozendaal
- Jan Scheper
- Jan Willem van Delft
- Jan Zwanenpol
- Jan-Jaap Nijhof
- Jantine Kats
- Jeroen Nieuwint
- Jessica den Hollander
- Jeugd - en Meisjeskoor De Jonge Lofstem o.l.v. Leo van Lagen
- Jeugd- en Meisjeskoor De Jonge Lofstem o.l.v. Theo Segers
- Jeugdselectiekoor o.l.v. Bert Noteboom jr.
- Johan Baaij
- Johan Bredewout
- Johan Mourits
- Johan Petersen
- John Vanderlaan
- Joke op 't Land
- Jolanda den Houter
- Jolanda van Blijderveen - den Houter
- Jolanda Visser - den Houter
- Jong Forza
- Jongerenkoor Laudate Deum uit Apeldoorn o.l.v. Arie Kortleven
- Jongerenkoor Laudate Deum uit Ridderkerk o.l.v. Martin Mans
- Jongerenkoor Viva Vox uit Elspeet o.l.v. Marcel van de Ketterij
- Joop Bremer
- Jorrit Woudt
- Joyce Postmus
- Judith Sportel
- Jurie van den Berg
- Kamerorkest Continuo
- Karin Hommes
- Katwijks Jong Mannenkoor Sjir El Shaddai o.l.v. André Hobo
- Katwijkse Mannenzang
- Kees Alers
- Kimberly Kortenhoeven
- Kinder- & Tienerkoor Yesss Barneveld - Lunteren
- Klaas Jan Mulder
- Kleinkoor Musica Religiosa
- Krista van den Esker
- Laura Plomp
- Laurens Knoop
- Lennart Morée
- Lennert Knops
- Libertas Malechoir
- Liselotte Rokyta
- Louwe Kramer
- Lub Weerstand
- Lucas Kramer
- Ludwig van Gijsegem
- Luthine Postuma
- Lydia Maas - Struik
- Mannenensemble Cantare
- Mannenensemble Espressione
- Mannenensemble Ethan o.l.v. Johan Adriaanse
- Mannenkoor Canticum Gouda o.l.v. Henri Adema
- Mannenkoor D.E.V. uit Werkendam o.l.v. Dick van Luttikhuizen
- Mannenkoor Harpe Davids uit Genemuiden
- Mannenkoor Tehillim o.l.v. Lennert Knops
- Mannenzang Hoeksche Waard
- Marcel van de Ketterij
- Marco den Toom
- Maria Knops
- Marieke Regterschot
- Mariëtte Oelderink
- Marinus ten Napel
- Marinus van Slooten
- Mario Telnekes
- Marjan Valk
- Marjo van Someren
- Marjolein de Wit
- Marjolijn van Leeuwen
- Mark Brandwijk
- Marten Kamminga
- Marten Smeding
- Martha de Lange
- Martien van der Knijff
- Martien van der Zwan
- Martijn Plomp
- Martin de Deugd
- Martin Mans
- Martin Zonnenberg
- Mattaniah Christian Male Choir
- Maurice & Janita van Dijk
- Maurice van Dijk
- Menze Feenstra
- Milaike van Otterloo
- Minne Veldman
- Nathanaël Middelkoop
- Nationaal Christelijk Concert Mannenkoor o.l.v. Jaap Jan Hunze
- Nederlands Strijkensemble o.l.v. Martin de Deugd
- Nina Wouda
- Noordermannenkoor uit Rijssen o.l.v. Harm Hoeve
- Noortje Colijn
- Noortje van Middelkoop
- Palle Jorgensen
- Pascal van de Velde
- Pascal van de Velde, trompet
- Pascal van der Velden
- Patrick Curfs
- Paul Visser
- Peter Bos
- Peter Eilander
- Peter Koetsveld
- Peter Ligtermoet
- Peter Schrijver
- Peter Wildeman
- Piet Baarssen
- Piet Loosman
- Piet Vliegenthart
- Piet Weessies
- Pieter Baarssen
- Pieter Bakker
- Pieter Heykoop
- Psalmzangvereniging De Lofstem o.l.v. Gerhard van Asselt
- Rebecca van Zandwijk
- Regina Ederveen
- Rensink Consort
- Ridderkerks Mannenkoor
- Rijk Johan Nijsse
- Rineke de Wit
- Robert Cekov
- Ronald IJmker
- Rozenburgs Mannenkoor o.l.v. Arjan van Breukhoven
- Sae-jeong Kim
- Scott Harrison
- Severin van Dijk
- Shawn Spicer
- Sjaak van Wijngaarden
- Soli String Orchestra
- Stephan Folmer
- Stephan Koppelaar
- Stephanie Scholman
- Strijkensemble o.l.v. Martin de Deugd
- Strijkersensemble
- Strijkkwintet Che-Vanno
- Sylvia Maessen
- Teresa Otten
- The Hosanna Choir
- The Martin Mans Band
- The Martin Mans Formation
- Tinus Korevaar
- TMMF
- Urker Mannen Dubbelkwartet o.l.v. Henk Brouwer
- Urker Mannenkwartet
- Urker Mannenzangvereniging Onger-Oens o.l.v. Jurie van den Berg
- Urker Mannenzangvereniging Onger-Oens o.l.v. Jurie van der Berg
- Urker Mans Formatie
- Urker Zangers o.l.v. Jacob Schenk
- Urkermannenzangvereniging Eneas o.l.v. Jacob Mansveld
- Walter van Harberden
- Wijnand den Hertog
- Wilhelm Groenendijk
- Willem de Ridder
- Willem den Boer
- Willem Nijhof
- Willem Nijhof, dirigent
- Willemien van der Hoek - Veldman
- Wilma Schouten
- Wim de Penning
- Wim de Penning, orgel
- Wim Eichelsheim
- Wout van Veen
- Yta van der Zwaag
- Sorteren op:
- Recent verschenen
- |
- Prijs
- |
- Meest verkocht
Gij Koninkrijken zingt Gods lof
Ridderkerks Mannenkoor o.l.v. Dinant Struik | Erika Moree - van der Kolk - dwarsfluit | Johan Baaij - tenor | Jantine Kats - sopraan.
CD |
196024
Een lied voor mijn Schepper
Christelijk Mannenkoor Eiland Urk o.l.v. Gerrit Schinkel | Hendrik van Veen - orgel | Gerwin van der Plaats - piano | Nathanaël Middelkoop en Hans Koffeman - trompet | Marjolijn van Leeuwen - dwarsfluit.
CD |
1413482
Wat een dag...
Urker Mannenzangvereniging Onger-Oens o.l.v. Jurie van den Berg | Marinus ten Napel - orgel.
CD |
1413492
Kom er is iets moois te vieren
Kerstlieden door de Veluwsche Sanghertjes o.l.v. Gijs Evers | Marten Kamminga - piano, orgel en bellen | Wout van Veen - orgel | Geraldine Ligtemoet - viool | Ben Stolte - bas | Geralda Snoeijer - slagwerk | Harm van den Berg - accordeon | Beate Loonstra - harp | Karin Hommes - fluit | Kimberly Kortenhoeven - hobo | Daan Visser - trompet.
CD |
6308
Sterre van 't oosten
Duivelands Mannenkoor o.l.v. Dinant Struik | Stephan Folmer - orgel | André van Vliet - vleugel | Duo Friends - viool en panfluit | Henrieke Wielink - dwarsfluit | Jaco van Houselt - tenor | Wijnand den Hertog - bariton.
CD |
1413312
Kom tot het feest
Christelijk Mannenkoor Asaf uit Dedemsvaart o.l.v. Peter Bos | Judith Sportel - sopraan | Arjan en Edith Post - trompet | Harm Hoeve - orgel | Kees Alers - dwarsfluit | Jorrit Woudt - piano.
CD |
1413222
Hoe lief'lijk zijn Uw woningen
Mannenkoor Canticum Gouda o.l.v. Henri Adema | Bert Roest - orgel | Johan Bredewout - vleugel | Arjan en Edith Post - trompet | Bert van de Wetering - bariton.
CD |
1413062
Eind'loos in genade
Mannenkoor Harpe Davids uit Genemuiden o.l.v. Minne Veldman | Marco den Toom - orgel | Johan Bredewout - vleugel | Severin van Dijk - fluit | Diana Abspoel - hobo | Strijkkwintet o.l.v Heleen Knoop.
CD |
1413262
'k Zal Hem loven in mijn lied
Dirkslands Mannenkoor o.l.v. Frans Kornet | Jan Hoek - orgel | Pieter Bakker - bas | Corné van der Giessen - panfluit | Maurice en Janita van Dijk - trompet.
CD |
1413342
'k Blijf Hem prijzen!
Katwijks Jong Mannenkoor Sjir El Shaddai o.l.v. André Hobo | Lennart Morée - vleugel | Hellen van der Blonk - Schalk - viool | Arjan Wouters - orgel.
CD |
1413082
Zingt een Psalm
Christelijk Jong Mannenkoor Jubilate o.l.v. Lennert Knops | Arie van der Vlist - orgel | André van Vliet - piano | Kees Alers - fluit | Maria Knops - harp | Csaba Erdos - cello.
CD |
1413032
Er is een God, Die hoort
Hervormde Gereformeerd Katwijks Mannenkoor Eben Haëzer o.l.v. Hendrik-Jan Colijn | Ensemble Scherzando | Benno van Luttikhuizen - piano | André Hobo - orgel | Noortje Colijn - meisjessopraan | Jacomina van der Plas - Vooijs - sopraan | Anneleen Schuitemaker - harp.
CD |
1412342